• Slide

    Novinky

Nový PANTHENOL omega

Všeobecně známou účinnou látkou je D-panthenol, který pro své blahodárné účinky je velmi rozšířen v kosmetice. Tento ve vodě rozpustný vitamin zlepšuje kvalitu kůže, vlasů a nehtů. Kosmetické přípravky značky PANTHENOL omega navíc obsahují i další tělu prospěšné přírodní látky, které používaly už naše babičky. Tělové mléko s D-panthenolem a s výtažkem aloe vera regeneruje, hydratuje a zklidňuje sluncem podrážděnou pokožku. Vynikající receptem pro ochranu a regeneraci je tělové mléko PANTHENOL Omega s rakytníkem. Bioaktivní komplex stimuluje tvorbu proteinů a snižuje tak známky stárnutí. Po aplikaci rozdíl nejen ucítíte, ale také uvidíte. 

Podrážděná pokožka např. po neopatrném slunění nepříjemně pálí. A právě v této chvíli je dobré mít po ruce některý z unikátních chladivých přípravků PANTHENOL omega. Příjemně se nanáší, rychle se vstřebávají a nelepí na pokožce. Poskytují rychlou úlevu a intenzivní regeneraci spálené nebo jinak namáhané pokožky.

Kosmetické přípravky značky PANTHENOL omega obsahují i další tělu prospěšné přírodní látky, které regenerují a vyživují naši pleť i tělo po celý rok.

Zpět