PANTHENOL omega Pěna s ledovým efektem 10%

PANTHENOL omega Pěna s ledovým efektem 10%
  • příjemně chladí a podporuje regeneraci
  • obsahuje 10% D-Panthenolu pro maximální úlevu
  • pro extra chladivý efekt lze uchovávat v ledničce
  • díky spreji se snadno aplikuje na celé tělo
  • bez parfemace, parabenů, parafinů a PEG


Podrážděná pokožka např. po neopatrném opalování nepříjemně pálí. A právě v této chvíli je dobré mít po ruce unikátní Pěna s ledovým efektem 10% PANTHENOL omega!

Sprej s vysokým obsahem D-panthenolu a komplexem vitaminů A, E, F je určen k ošetření pokožky podrážděné slunečním zářením nebo jinak namáhané. Nejenže efektivně podporuje regeneraci pokožky, ale při každé aplikaci také příjemně chladí. Obsahuje 10% D-panthenolu pro maximální úlevu. Snadno se nanáší na citlivá místa. Rychle se vstřebává a nelepí na pokožce. Pěna s ledovým efektem poskytuje citlivé pokožce maximálně šetrnou péči, neboť neobsahuje parafiny, parabeny, PEG a parfémy. Pokožka je zklidněná, zregenerovaná a bez zarudnutí.

TIP: Pro dosažení extra chladivého efektu můžete tento sprej uchovávat v chladničce minimálně 2 hodiny před samotnou aplikací. Když přijdete po opalování domů, stačí pro něj jednoduše sáhnout do ledničky a své podrážděné pokožce tak dopřejete skutečně extra chladivou regenerační péči.

Použití:
 Sprej se aplikuje v tenké vrstvě dle potřeby několikrát denně. Přípravek nastříkejte na citlivá místa ze vzdálenosti cca 15-20 cm. Neoplachujte. Díky formě spreje se přípravek snadno nanáší na celé tělo.

Balení: 150ml


Partnerské lékárny