PANTHENOL omega Pěna ALOE VERA 9%

PANTHENOL omega Pěna ALOE VERA 9%
  • moderní aplikace ve formě PĚNY
  • ALOE VERA pro lepší komfort a zklidnění namáhané pokožky
  • extra vysoký obsah D-panthenolu (9 %)
  • příjemná parfemace
  • bioaktivní ochrana pokožky

 

Léčivá rostlina Aloe vera je známá díky svým blahodárným účinkům na pokožku. Průhledná tekutina vytékající ze středu listů má zklidňující a hydratační účinky a podporuje hojení. V kombinaci s 9% dexpanthenolem přináší  PANTHENOL omega Pěna  ALOE VERA 9% koktejl výživných látek pro Vaši pokožku. Spojení účinných látek je ideální pro ošetření pokožky podrážděné sluncem, menších popálenin, ran či prasklin kůže a výborně působí také na suchou pokožku.

Komfort přináší nejen inovativní složení. Díky pěnové konzistenci a chladivému efektu je aplikace snadná a příjemná. Jemně parfemovaná pěna se velmi rychle vstřebává a nedráždí citlivá místa. Pokožka je zklidněná, zregenerovaná a bez zarudnutí.

Přípravek neobsahuje parabeny, proto vaší pokožce nabízí maximálně šetrnou péči bez chemických konzervačních látek či barviv.

 

TIP: Pro extra chladivý efekt skladujte přípravek v lednici minimálně 2 hodiny před samotnou aplikací.

Použití: Pěna se aplikuje v tenké vrstvě dle potřeby několikrát denně. Přípravek nastříkejte na citlivá místa ze vzdálenosti cca 15-20 cm. Neoplachujte. Díky své formě se přípravek snadno nanáší na celé tělo.

Balení: 150 ml


Partnerské lékárny